Start list by clubs - aktualizace 1. 12.

O´Gala sprint

Ústí nad Orlicí

2016-12-03T13:00:00

3XX  ALB  CET  DOB  KAM  LCE  LIP  LME  LPU  NNN  PHK  PZR  SHK  SNA  SRK  SSU  STB  TRI  TYN  TZL  VAM  ZAM  ZLH 

3XX

Start Class Name Registration SI
9.00 D Müllerová Zorka 3XX6700 981805
22.00 H Müller Robert 3XX6900 553456

ALB

OOB Albrechtice nad Orlicí

Start Class Name Registration SI
22.00 D Černá Petra ALB7450 7220
15.00 H Černý Petr ALB6000 7224

CET

TJ Loko Česká Třebová

Start Class Name Registration SI
5.00 D Kovářová Jana CET0251 1398986
7.00 D Hájková Ludmila CET7554 9722
25.00 H Kovář Lukáš CET0102 2035730
41.00 H Pilgr Bohuslav CET5101 2075656
17.00 HK Hájek Dominik CET0601 2060236
0.00 P Hájková Lucie CET0751 361913

DOB

KOB Dobruška

Start Class Name Registration SI
15.00 D Fátorová Barbora DOB7878 681856
11.00 HE Fátor Jan DOB7907 981808

KAM

OK Kamenice

Start Class Name Registration SI
27.00 H Víšek Martin KAM0102 9101674
44.00 H Valášek Václav KAM0100 336743
14.00 HE Škvor Ota KAM9900 981828
33.00 HE Gajda Jan KAM0105 9201064

LCE

OOB TJ Slovan Luhačovice

Start Class Name Registration SI
13.00 HE Slezák Zdeněk LCE8902 889311

LIP

SOS Mamuti z Lipovky

Start Class Name Registration SI
39.00 HE Sedlák Radek LIP7500 8629812

LME

SK Los Mělník

Start Class Name Registration SI
17.00 D Bejvlová Karolína LME0250 2058463

LPU

OK Lokomotiva Pardubice

Start Class Name Registration SI
2.00 D Víchová Ladislava LPU5851 888601
14.00 D Kellnerová Stanislava LPU4950 436429
19.00 D Klimplová Zuzana LPU8151 9333
24.00 D Haasová Renata LPU7960 410784
27.00 D Švíglerová Pavla LPU7658 889272
29.00 D Novotná Jiřina LPU5654 9290
27.00 DE Kolešová Helena LPU8857 253357
33.00 DE Filipová Tereza LPU0050 2091516
36.00 DE Fenclová Marta LPU7667 301173
38.00 DE Kubíčková Iva LPU0157 2091564
1.00 DK Pipková Karolína LPU0756 2075619
5.00 DK Štichhauerová Kateřina LPU7468 2070813
9.00 DK Švíglerová Kateřina LPU0752 2081386
13.00 DK Kadaňová Barbora LPU8253 9868
17.00 DK Vošahlíková Ema LPU0663 2102545
23.00 DK Horklová Amálie LPU0958 0
25.00 DK Haasová Klára LPU0655 2070811
10.00 H Novotný Miroslav LPU5905 301183
12.00 H Pipek Ondřej LPU0203 7200907
16.00 H Lehár Adam LPU9114 2088721
19.00 H Haas Filip LPU0401 2070815
23.00 H Štichhauer Daniel LPU0405 9102564
26.00 H Šišma Vojtěch LPU0204 7208077
33.00 H Farář Václav LPU5201 9260
36.00 H Pipek Kamil LPU7310 2049532
39.00 H Cinkan Zdeněk LPU6201 9327
43.00 H Vodička Igor LPU0507 7200909
45.00 H Vícha Vladimír LPU5801 9228
16.00 HE Ježek Vladimír LPU7311 2070817
22.00 HE Václavek Jan LPU7816 2025376
30.00 HE Haas Karel LPU7304 9294
38.00 HE Kos Tomáš LPU9303 7207362
40.00 HE Šabatka Petr LPU8106 9269
48.00 HE Koleš Jan LPU8610 1602619
3.00 HK Kadaně Marek LPU0703 2025377
7.00 HK Schejbal Matyáš LPU0710 2108905
11.00 HK Schejbal Filip LPU0711 0
15.00 HK Ježek Vojtěch LPU0408 2096141
19.00 HK Kadaně Matěj LPU1001 9212
25.00 HK Štichhauer Adam LPU0603 2035729
29.00 HK Klimpl Petr LPU5401 301633
31.00 HK Sádovský Jáchym LPU0508 2032174
0.00 P Švíglerová Anna LPU0952 51128

NNN

Start Class Name Registration SI
20.00 HE Novotný Petr NNN9901 2067992

PHK

OK 99 Hradec Králové

Start Class Name Registration SI
28.00 DE Balcarová Jana PHK8753 7260024
43.00 DE Kosová Denisa PHK9150 7207347
45.00 DE Chaloupská Barbora PHK9951 682365
45.00 HE Kavalír Jáchym PHK9901 7202866
47.00 HE Bendák Jan PHK9800 7681889
49.00 HE Balcar Aleš PHK8602 995886
27.00 HK Málek David PHK0504 7260020

PZR

UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

Start Class Name Registration SI
13.00 D Křížová Zdenka PZR5051 2023804
29.00 H Kříž Pavel PZR4800 2023807

SHK

OK Slavia Hradec Králové

Start Class Name Registration SI
3.00 D Thýnová Ivana SHK6651 2017663
6.00 D Dohnálková Jana SHK7252 51131
10.00 D Thýnová Martina SHK0350 7206547
16.00 D Suchá Eva SHK7851 2102707
21.00 D Zimová Barbora SHK0151 2049549
25.00 D Holečková Petra SHK0250 410360
28.00 D Filipová Dagmar SHK5651 9111
30.00 D Holečková Zdeňka SHK6950 9442
37.00 DE Thýnová Nikola SHK0051 2032191
39.00 DE Čečková Martina SHK7753 7756
3.00 DK Čečková Karolína SHK0650 331315
7.00 DK Košková Martina SHK0652 2091529
11.00 H Dohnálek Tomáš SHK0403 1400421
13.00 H Filip Aleš SHK5501 2058468
17.00 H Tichý Lubomír SHK0303 9828
21.00 H Dohnálek Pavel SHK7100 1400450
28.00 H Suchý Petr SHK7800 2069098
32.00 H Tichý Radomír SHK0000 7300181
34.00 H Netuka Jan SHK7001 9126
38.00 H Holeček Petr SHK5900 2049556
40.00 H Fábera David SHK0305 2088201
12.00 HE Souček Karel SHK6601 553452
27.00 HE Lán Filip SHK8003 2049544
29.00 HE Netuka Vojtěch SHK9701 1396847
31.00 HE Kohout Josef SHK6902 2017669
34.00 HE Svoboda Ondřej SHK7605 9101116
42.00 HE Komanec Václav SHK8406 995807
5.00 HK Rémiš Jaromír SHK7200 2103291
9.00 HK Kočí Miroslav SHK0601 2088152
21.00 HK Čečka Matěj SHK0901 7753
0.00 P Richard Matys SHK9998 0
0.00 P Eda Matys SHK9997 0
0.00 P Mádlová Iva SHK6351 9121
0.00 P Beneda Vojtěch SHK9999 9128
0.00 P Rémiš Štěpán SHK0802 331276
0.00 P Rémiš Šimon SHK0801 331576
0.00 P Suchá Simona SHK0351 2049543

SNA

TJ START Náchod

Start Class Name Registration SI
14.00 H Imlauf Martin SNA6301 9629
24.00 H Zákravský Zdeněk SNA5702 232953

SRK

SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

Start Class Name Registration SI
8.00 D Morávková Zuzana SRK0551 425542
34.00 DE Lockerová Milena SRK7251 9801
41.00 DE Filipová Ivana SRK7373 2096120
11.00 DK Filipová Lucie SRK0351 2027245
19.00 DK Šabatová Jana SRK6853 301130
15.00 HE Locker Daniel SRK0200 405991
17.00 HE Filip Libor SRK7101 2080850
19.00 HE Šabata Milan SRK6901 425579
23.00 HE Pokorný David SRK9701 9814
26.00 HE Morávek Martin SRK7701 301106
28.00 HE Šabata Milan SRK9904 7205561
37.00 HE Šabata Radek SRK0202 2070826
41.00 HE Locker Martin SRK7001 301158
43.00 HE Locker Tomáš SRK9802 2017682

SSU

SK Severka Šumperk

Start Class Name Registration SI
20.00 D Králová Zdenka SSU6091 1406132
30.00 H Valenta Jiří SSU6301 51508
18.00 HE Král Vojtěch SSU8841 7207366

STB

TJ Stadion Nový Bor

Start Class Name Registration SI
30.00 DE Kamererová Valerie STB9450 428250
25.00 HE Ludvík Matyáš STB9801 7204494
46.00 HE Ludvík Vojtěch STB9301 9005136

TRI

TJ TŽ Třinec

Start Class Name Registration SI
26.00 D Argalášová Gabriela TRI6850 2073677
32.00 DE Argalášová Kateřina TRI9750 2060276
35.00 HE Filipek Sebastian TRI0002 2060277

TYN

OOB SK Týniště nad Orlicí

Start Class Name Registration SI
18.00 D Šišmová Hana TYN6850 416296
37.00 H Šišma Pavel TYN6901 49698

TZL

SKOB Zlín

Start Class Name Registration SI
44.00 DE Jeřábková Jitka TZL9453 7170894

VAM

OOB Vamberk

Start Class Name Registration SI
4.00 D Müllerová Petra VAM9098 2045224
31.00 D Veverková Yveta VAM6452 9678
42.00 DE Smutná Pavla VAM8651 9674
35.00 H Műller Kamil VAM7501 2049538
36.00 HE Veverka Tomáš VAM8401 9669

ZAM

OB T.J. Sokol Žamberk

Start Class Name Registration SI
32.00 D Lenka Kmentová ZAM9999 2085624
18.00 H Chládek Josef ZAM5901 2060235
46.00 H Andrš Petr ZAM8401 2083373
13.00 HK Kunt Stanislav ZAM7401 2800295
0.00 P Kunt Stanislav ZAM0401 2102818
0.00 P Kunt Martin ZAM0701 2102873

ZLH

OOB TJ Zlaté Hory

Start Class Name Registration SI
11.00 D Moskvová Jitka ZLH7551 361979
24.00 HE Moskva Roman ZLH7501 7506161