Vytvořeno 31.01.2018 13:00
31.01.2018 Štafety LOB ODM
DH14      
                                         protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek 4.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. PHA 1  Praha, hlavní město                            14.35         
         PHA     Čechmánková Anna           3.23 ( 1)               
         PHA     Blaha Jiří                 3.20 ( 1)      6.43 ( 1)
         PHA     Čechmánková Anna           4.22 ( 3)     11.05 ( 1)
         PHA     Blaha Jiří                 3.30 ( 2)     14.35 ( 1)

 2. KVR 1  Karlovarský kraj                               15.11   + 0.36
         KVR     Bartošová Maruška          3.41 ( 3)               
         KVR     Štěrba Marek               3.35 ( 2)      7.16 ( 2)
         KVR     Bartošová Maruška          4.28 ( 6)     11.44 ( 2)
         KVR     Štěrba Marek               3.27 ( 1)     15.11 ( 2)

 3. PHA 2  Praha, hlavní město                            16.09   + 1.34
         PHA     Malečková Hana             4.03 (10)               
         PHA     Průša Dominik              3.47 ( 4)      7.50 ( 4)
         PHA     Malečková Hana             4.24 ( 4)     12.14 ( 3)
         PHA     Průša Dominik              3.55 ( 6)     16.09 ( 3)

 4. KRA 1  Královéhradecký kraj                           16.59   + 2.24
         KRA     Metelková Michaela         4.02 ( 9)               
         KRA     Čivrný Jan                 3.58 ( 5)      8.00 ( 5)
         KRA     Metelková Michaela         5.14 (16)     13.14 ( 4)
         KRA     Čivrný Jan                 3.45 ( 4)     16.59 ( 4)

 5. LBC 2  Liberecký kraj                                 17.03   + 2.28
         LBC     Chrástová Magdalena        3.43 ( 4)               
         LBC     Štefan Jan                 4.49 (14)      8.32 ( 7)
         LBC     Chrástová Magdalena        4.55 (13)     13.27 ( 6)
         LBC     Štefan Jan                 3.36 ( 3)     17.03 ( 5)

 6. OLM 1  Olomoucký kraj                                 18.10   + 3.35
         OLM     Venoušová Terezie          5.01 (16)               
         OLM     Štábl Adam                 4.18 (10)      9.19 (15)
         OLM     Venoušová Terezie          5.05 (15)     14.24 (14)
         OLM     Štábl Adam                 3.46 ( 5)     18.10 ( 6)

 7. UST 1  Ústecký kraj                                   18.14   + 3.39
         UST     Navrátilová Ella           5.36 (22)               
         UST     Benda Petr                 4.03 ( 7)      9.39 (16)
         UST     Navrátilová Ella           4.10 ( 2)     13.49 (10)
         UST     Benda Petr                 4.25 (13)     18.14 ( 7)

 8. VYS 1  VYsočina                                       18.20   + 3.45
         VYS     Stoklasová Zuzana          3.48 ( 5)               
         VYS     Pařízek Petr               4.53 (15)      8.41 ( 8)
         VYS     Stoklasová Zuzana          4.35 ( 9)     13.16 ( 5)
         VYS     Pařízek Petr               5.04 (16)     18.20 ( 8)

 9. MOR 2  Moravskoslezský kraj                           18.23   + 3.48
         MOR     Tomčíková Eliška           4.51 (15)               
         MOR     Mrózek Pawel               4.06 ( 8)      8.57 ( 9)
         MOR     Tomčíková Eliška           4.33 ( 8)     13.30 ( 7)
         MOR     Mrózek Pawel               4.53 (14)     18.23 ( 9)

10. KRA 2  Královéhradecký kraj                           19.05   + 4.30
         KRA     Randáková Adéla            3.31 ( 2)               
         KRA     Dohnálek Tomáš             5.31 (21)      9.02 (11)
         KRA     Randáková Adéla            4.30 ( 7)     13.32 ( 9)
         KRA     Dohnálek Tomáš             5.33 (21)     19.05 (10)

11. PLZ 1  Plzeňský kraj                                  19.09   + 4.34
         PLZ     Richtrová Kamila           4.34 (13)               
         PLZ     Hasman Jakub               4.37 (12)      9.11 (13)
         PLZ     Richtrová Kamila           4.46 (11)     13.57 (12)
         PLZ     Hasman Jakub               5.12 (18)     19.09 (11)

12. VYS 2  VYsočina                                       19.22   + 4.47
         VYS     Srbová Michaela            3.56 ( 6)               
         VYS     Srb Vladimír               5.03 (17)      8.59 (10)
         VYS     Srbová Michaela            5.14 (16)     14.13 (13)
         VYS     Srb Vladimír               5.09 (17)     19.22 (12)

13. PCE 1  Pardubický kraj                                19.29   + 4.54
         PCE     Moskvová Agáta             4.00 ( 7)               
         PCE     Zrník Tomáš                5.04 (18)      9.04 (12)
         PCE     Moskvová Agáta             4.27 ( 5)     13.31 ( 8)
         PCE     Zrník Tomáš                5.58 (24)     19.29 (13)

14. JMO 1  Jihomoravský kraj                              19.49   + 5.14
         JMO     Finstrlová Julie           5.07 (18)               
         JMO     Gryc Ondřej                4.38 (13)      9.45 (17)
         JMO     Finstrlová Julie           5.42 (21)     15.27 (16)
         JMO     Gryc Ondřej                4.22 (11)     19.49 (14)

15. KVR 2  Karlovarský kraj                               20.03   + 5.28
         KVR     Holíková Simona            5.39 (24)               
         KVR     Černý Jonáš                5.04 (18)     10.43 (19)
         KVR     Holíková Simona            4.56 (14)     15.39 (18)
         KVR     Černý Jonáš                4.24 (12)     20.03 (15)

16. MOR 1  Moravskoslezský kraj                           20.22   + 5.47
         MOR     Haltofová Romana           4.46 (14)               
         MOR     Malý Tomáš                 4.29 (11)      9.15 (14)
         MOR     Haltofová Romana           6.48 (23)     16.03 (20)
         MOR     Malý Tomáš                 4.19 (10)     20.22 (16)

17. UST 2  Ústecký kraj                                   20.24   + 5.49
         UST     Čadková Agáta              4.06 (11)               
         UST     Čermák Ondřej              6.54 (25)     11.00 (21)
         UST     Čadková Agáta              4.05 ( 1)     15.05 (15)
         UST     Čermák Ondřej              5.19 (19)     20.24 (17)

18. STC 1  Středočeský kraj                               20.26   + 5.51
         STC     Pelantová Martina          6.42 (26)               
         STC     Bejvl Marek                4.14 ( 9)     10.56 (20)
         STC     Pelantová Martina          5.25 (19)     16.21 (21)
         STC     Bejvl Marek                4.05 ( 7)     20.26 (18)

19. PLZ 2  Plzeňský kraj                                  20.50   + 6.15
         PLZ     Staňková Radka             4.25 (12)               
         PLZ     Stehlík Šimon              3.58 ( 5)      8.23 ( 6)
         PLZ     Staňková Radka             5.33 (20)     13.56 (11)
         PLZ     Stehlík Šimon              6.54 (25)     20.50 (19)

20. JMO 2  Jihomoravský kraj                              21.05   + 6.30
         JMO     Miková Lenka               5.23 (21)               
         JMO     Zřídkaveselý Adam          5.19 (20)     10.42 (18)
         JMO     Miková Lenka               4.48 (12)     15.30 (17)
         JMO     Zřídkaveselý Adam          5.35 (22)     21.05 (20)

21. ZLN 1  Zlínský kraj                                   21.22   + 6.47
         ZLN     Dittrichová Lucie          5.22 (20)               
         ZLN     Novosad Pavel              5.53 (22)     11.15 (22)
         ZLN     Dittrichová Lucie          5.56 (22)     17.11 (22)
         ZLN     Novosad Pavel              4.11 ( 8)     21.22 (21)

22. JCO 1  Jihočeský kraj                                 21.37   + 7.02
         JCO     Teringlová Vendula         5.05 (17)               
         JCO     Pelc Matyáš                6.13 (23)     11.18 (23)
         JCO     Teringlová Vendula         4.44 (10)     16.02 (19)
         JCO     Pelc Matyáš                5.35 (22)     21.37 (22)

23. PCE 2  Pardubický kraj                                23.46   + 9.11
         PCE     Mrskočová Markéta          5.41 (25)               
         PCE     Krpata Michal              6.17 (24)     11.58 (24)
         PCE     Mrskočová Markéta          6.49 (24)     18.47 (23)
         PCE     Krpata Michal              4.59 (15)     23.46 (23)

24. ZLN 2  Zlínský kraj                                   28.46   +14.11
         ZLN     Batani Valeria             7.43 (27)               
         ZLN     Pekárek Tobias             5.00 (16)     12.43 (25)
         ZLN     Batani Valeria            10.32 (26)     23.15 (25)
         ZLN     Pekárek Tobias             5.31 (20)     28.46 (24)

    OLM 2  Olomoucký kraj                                  DISK         
         OLM     Hloušková Marcela          5.14 (19)               
         OLM     Tománek Lukáš              DISK                    
         OLM     Hloušková Marcela          5.24 (18)               
         OLM     Tománek Lukáš              7.59 (26)               

    LBC 1  Liberecký kraj                                  DISK         
         LBC     Matěásková Šárka           4.01 ( 8)               
         LBC     Tkáč Matěj                 3.43 ( 3)      7.44 ( 3)
         LBC     Matěásková Šárka           DISK                    
         LBC     Tkáč Matěj                 4.12 ( 9)               

    JCO 2  Jihočeský kraj                                  DISK         
         JCO     Blažková Veronika          5.38 (23)               
         JCO     Svoboda Jan                7.15 (26)     12.53 (26)
         JCO     Blažková Veronika          7.05 (25)     19.58 (24)
         JCO     Svoboda Jan                DISK                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 31.01.2018 13:00
31.01.2018 Štafety LOB ODM
DH16      
                                         protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek 4.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. LBC 1  Liberecký kraj                                 18.04         
         LBC     Chrástová Tereza           4.36 ( 4)               
         LBC     Štefan Vít                 4.08 ( 2)      8.44 ( 2)
         LBC     Chrástová Tereza           4.58 ( 2)     13.42 ( 1)
         LBC     Štefan Vít                 4.22 ( 4)     18.04 ( 1)

 2. PLZ 1  Plzeňský kraj                                  18.18   + 0.14
         PLZ     Novotná Annie              4.41 ( 7)               
         PLZ     Hasman Marek               3.56 ( 1)      8.37 ( 1)
         PLZ     Novotná Annie              5.13 ( 6)     13.50 ( 3)
         PLZ     Hasman Marek               4.28 ( 7)     18.18 ( 2)

 3. LBC 2  Liberecký kraj                                 18.45   + 0.41
         LBC     Štefanová Markéta          4.10 ( 2)               
         LBC     Link Lukáš                 4.37 ( 5)      8.47 ( 3)
         LBC     Štefanová Markéta          5.02 ( 3)     13.49 ( 2)
         LBC     Link Lukáš                 4.56 (13)     18.45 ( 3)

 4. PHA 1  Praha, hlavní město                            19.33   + 1.29
         PHA     Tichá Dorotea              4.40 ( 6)               
         PHA     Šimša Martin               5.10 (16)      9.50 (10)
         PHA     Tichá Dorotea              5.08 ( 4)     14.58 ( 7)
         PHA     Šimša Martin               4.35 ( 9)     19.33 ( 4)

 5. KRA 1  Královéhradecký kraj                           19.41   + 1.37
         KRA     Kuchařová Rozálie          4.36 ( 4)               
         KRA     Štregl Matyáš              4.39 ( 8)      9.15 ( 5)
         KRA     Kuchařová Rozálie          6.13 (18)     15.28 ( 9)
         KRA     Štregl Matyáš              4.13 ( 3)     19.41 ( 5)

 6. KRA 2  Královéhradecký kraj                           19.50   + 1.46
         KRA     Randáková Alžběta          5.15 (12)               
         KRA     Chaloupský Jakub           4.39 ( 8)      9.54 (12)
         KRA     Randáková Alžběta          4.26 ( 1)     14.20 ( 4)
         KRA     Chaloupský Jakub           5.30 (18)     19.50 ( 6)

 7. MOR 1  Moravskoslezský kraj                           20.02   + 1.58
         MOR     Mrózek Teresa              5.14 (11)               
         MOR     Peňáz Radek                4.33 ( 3)      9.47 ( 9)
         MOR     Mrózek Teresa              5.48 (10)     15.35 (10)
         MOR     Peňáz Radek                4.27 ( 6)     20.02 ( 7)

 8. UST 2  Ústecký kraj                                   20.05   + 2.01
         UST     Macholdová Tereza          3.48 ( 1)               
         UST     Prokůpek Matěj             5.38 (19)      9.26 ( 6)
         UST     Macholdová Tereza          5.12 ( 5)     14.38 ( 5)
         UST     Prokůpek Matěj             5.27 (17)     20.05 ( 8)

 9. PHA 2  Praha, hlavní město                            20.36   + 2.32
         PHA     Smolková Barbora           5.13 (10)               
         PHA     Malačka Milan              4.45 (12)      9.58 (13)
         PHA     Smolková Barbora           5.52 (12)     15.50 (12)
         PHA     Malačka Milan              4.46 (11)     20.36 ( 9)

10. PCE 2  Pardubický kraj                                20.40   + 2.36
         PCE     Koberová Kateřina          4.45 ( 8)               
         PCE     Fejfar Lukáš               4.44 (11)      9.29 ( 7)
         PCE     Koberová Kateřina          5.51 (11)     15.20 ( 8)
         PCE     Fejfar Lukáš               5.20 (15)     20.40 (10)

11. KVR 1  Karlovarský kraj                               20.42   + 2.38
         KVR     Černá Kateřina             4.24 ( 3)               
         KVR     Tokár Radim                4.38 ( 7)      9.02 ( 4)
         KVR     Černá Kateřina             5.38 ( 7)     14.40 ( 6)
         KVR     Tokár Radim                6.02 (22)     20.42 (11)

12. PCE 1  Pardubický kraj                                20.48   + 2.44
         PCE     Pušová Bára                6.00 (19)               
         PCE     Moravec Jan                4.41 (10)     10.41 (14)
         PCE     Pušová Bára                6.12 (17)     16.53 (15)
         PCE     Moravec Jan                3.55 ( 1)     20.48 (12)

13. PLZ 2  Plzeňský kraj                                  21.11   + 3.07
         PLZ     Kovářová Lucie             6.10 (20)               
         PLZ     Richtr Lukáš               4.48 (13)     10.58 (16)
         PLZ     Kovářová Lucie             6.02 (15)     17.00 (16)
         PLZ     Richtr Lukáš               4.11 ( 2)     21.11 (13)

14. VYS 2  VYsočina                                       21.16   + 3.12
         VYS     Peňázová Vendula           5.58 (17)               
         VYS     Nechanický Jan             5.04 (15)     11.02 (17)
         VYS     Peňázová Vendula           5.45 ( 8)     16.47 (14)
         VYS     Nechanický Jan             4.29 ( 8)     21.16 (14)

15. VYS 1  VYsočina                                       21.19   + 3.15
         VYS     Bártová Alexandra          4.55 ( 9)               
         VYS     Mareček Šimon              4.35 ( 4)      9.30 ( 8)
         VYS     Bártová Alexandra          6.56 (24)     16.26 (13)
         VYS     Mareček Šimon              4.53 (12)     21.19 (15)

16. JCO 1  Jihočeský kraj                                 22.42   + 4.38
         JCO     Blažková Kateřina          6.24 (23)               
         JCO     Silovský Vojtěch           5.11 (17)     11.35 (18)
         JCO     Blažková Kateřina          5.45 ( 8)     17.20 (17)
         JCO     Silovský Vojtěch           5.22 (16)     22.42 (16)

17. MOR 2  Moravskoslezský kraj                           22.55   + 4.51
         MOR     Hájková Lucie              5.44 (16)               
         MOR     Peňáz Vojtěch              6.21 (20)     12.05 (20)
         MOR     Hájková Lucie              6.27 (20)     18.32 (19)
         MOR     Peňáz Vojtěch              4.23 ( 5)     22.55 (17)

18. STC 1  Středočeský kraj                               22.58   + 4.54
         STC     Bejvlová Karolína          5.41 (15)               
         STC     Kolář Matyáš               5.12 (18)     10.53 (15)
         STC     Bejvlová Karolína          6.33 (22)     17.26 (18)
         STC     Kolář Matyáš               5.32 (19)     22.58 (18)

19. UST 1  Ústecký kraj                                   24.44   + 6.40
         UST     Řeháková Gabriela          5.16 (13)               
         UST     Králik Pavel               4.37 ( 5)      9.53 (11)
         UST     Řeháková Gabriela          5.52 (12)     15.45 (11)
         UST     Králik Pavel               8.59 (26)     24.44 (19)

20. JMO 2  Jihomoravský kraj                              24.56   + 6.52
         JMO     Hovořáková Karolína        5.26 (14)               
         JMO     Ehl Ondřej                 6.31 (22)     11.57 (19)
         JMO     Hovořáková Karolína        7.20 (26)     19.17 (20)
         JMO     Ehl Ondřej                 5.39 (20)     24.56 (20)

21. OLM 2  Olomoucký kraj                                 25.04   + 7.00
         OLM     Ottová Michaela            6.44 (24)               
         OLM     Patterman Prokop           6.43 (23)     13.27 (22)
         OLM     Ottová Michaela            6.25 (19)     19.52 (22)
         OLM     Patterman Prokop           5.12 (14)     25.04 (21)

22. ZLN 2  Zlínský kraj                                   26.46   + 8.42
         ZLN     Hubáčková Dagmar           6.18 (21)               
         ZLN     Chovanec Václav            6.24 (21)     12.42 (21)
         ZLN     Hubáčková Dagmar           7.04 (25)     19.46 (21)
         ZLN     Chovanec Václav            7.00 (23)     26.46 (22)

23. ZLN 1  Zlínský kraj                                   28.09   +10.05
         ZLN     Dittrichová Michaela       6.22 (22)               
         ZLN     Hustý Adam                 7.11 (25)     13.33 (23)
         ZLN     Dittrichová Michaela       6.30 (21)     20.03 (23)
         ZLN     Hustý Adam                 8.06 (24)     28.09 (23)

24. KVR 2  Karlovarský kraj                               29.46   +11.42
         KVR     Nádeníčková Iva            6.52 (25)               
         KVR     Hejduk Zdeněk              6.46 (24)     13.38 (24)
         KVR     Nádeníčková Iva            6.33 (22)     20.11 (24)
         KVR     Hejduk Zdeněk              9.35 (27)     29.46 (24)

25. JCO 2  Jihočeský kraj                                 30.43   +12.39
         JCO     Kosobudová Kateřina        7.02 (26)               
         JCO     Novák Jakub                8.13 (26)     15.15 (25)
         JCO     Kosobudová Kateřina        7.22 (27)     22.37 (25)
         JCO     Novák Jakub                8.06 (24)     30.43 (25)

    OLM 1  Olomoucký kraj                                  DISK         
         OLM     Marková Ema                5.58 (17)               
         OLM     Novotný Erik               DISK                    
         OLM     Marková Ema                6.00 (14)               
         OLM     Novotný Erik               5.52 (21)               

    JMO 1  Jihomoravský kraj                               DISK         
         JMO     Vedrová Ela                DISK                    
         JMO     Musil Štěpán               4.50 (14)               
         JMO     Vedrová Ela                6.05 (16)               
         JMO     Musil Štěpán               4.37 (10)               

-------------------------------------------------------------------------------